Müşteri Hizmetleri : 0232 388 30 33

İzmir Çıkışlı Günübirlik Yuvarlakçay Turu

İzmir Çıkışlı Günübirlik Yuvarlakçay Turu

YUVARLAKÇAY - AKYAKA - GÜZELKÖY TURU

Konaklama :

Tur Süresi : Günübirlik

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Detaylarda...

Ulaşım Şekli : Otobüs

Ayrıntılı bilgi için 0506 347 62 51

Kişi Başı : 375.00 'dan Başlayan Fiyatlarla..

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

2022 YAZ SEZONU BOYUNCA HER CUMARTESİ PAZAR

YUVARLAKÇAY - AKYAKA - GÜZELKÖY TURU

AZMAK NEHRİ TEKNE TURU

Sabah Saat 06:30 ' da İzmir' in belli noktalarından  hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Aydın-Çine yolu ile Menteşe ve Gökbeli dağlarında, iklim şartlarının oluşturduğu parçalanmış kaya bloklarının görkemli jeolojik oluşumlarının ektileyici manzaralarını panoramik olarak seyrederek yolculuğumuzu sürdürüyoruz. İlk gezi durağımız Güzelköy e geliyoruz. Son zamanların sevilen dizisine mekan olan Bozüyük köyü, köyün otantik yapısı ve bin yıllık çınar ağacının tarihi dokusu bizleri çok etkileyecektir. Bu keyifli ortamda vereceğimiz geniş zamanda köyde dolaşabilir, dizi çekim yerlerini görebilirsiniz. Burada geçireceğimiz keyifli zaman sonrası yola çıkıyoruz. Sakar geçitinden Gökova ya inerken Gökova körfezinin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Akyaka ya varıyoruz. Burada öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz.Misafirlerimiz Azmak Çayı üzerinde bulunan teknelerde balık ekmek yiyebilirler.

Daha sonra Azmak Çayı üzerinde tekne turumuzu yapıyoruz. Muhteşem akvaryum manzaralı koyu olarak suyun dibini çok net şekilde görebilirsiniz. Verilen saatte buradan ayrılarak Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Yuvarlakçay’a doğru ilerliyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir. Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Ve güzel bir günün sonunda geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR'e ulaşıyoruz. Başka bir GEZİPORT organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüx Otobüs ile ulaşım
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Zorunlu Seyahat sigortası
 • Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Sabah kahvaltısı
 • Öğle yemeği
 • Müze ve Ören yerleri giriş ücretiTUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

 • 06:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
 • 06:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
 • 07:00 Bostanlı İskele
 • 07:10 Karşıyaka Anıt 
 • 07:20 Bayraklı Üst Geçit
 • 07:30 Bornova Metro Opet BenzinlikEK BİLGİLER

-Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
-Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. -Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir. 
-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır. 
-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. 
-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. 
-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. 
-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir. 
-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.